Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Notebooky

Notebooky Toshiba Satellite L500 a L550

Toshiba představila dva nové odolné notebooky 15,6" notebook Satellite L500 a 17,3" notebook Satellite L550. Oba mají HDMI výstup a až 500GB disk.

Tyto dvě počítačové novinky nabízejí širokou škálu funkcí pro každodenní práci s počítačem i příslušně vysokou úroveň vzhledu, která se u takových cenově dostupných zařízení očekává. Technologie IMR (In-Mold Rolling) nabízí design s tenkými liniemi pokračujícími uvnitř na povrchu Snow Silver kolem klávesnice stříbrné barvy s numerickou klávesnicí. Použitelnost těchto zařízení Satellite zlepšuje multimediální panel se čtyřmi tlačítky a dokonale integrované zařízení Touch Pad. Moderní konečný dojem dotváří ocelově šedý design krytu. 

Notebook Satellite L500 má lesklý 15,6" displej HD Toshiba s rozlišením 1366×768 pixelů, což je o krapet více než HD 720p, a svítivostí 200 cd/m². Notebook Satellite L550 je vybaven také lesklým, ale větším 17,3" displejem s LED podsvícením, rozlišení je 1600×900 pixelů a svítivostí 200 cd/m². Je škoda, že u většího notebooku nezvolila Toshiba Full HD displej s rozlišením 1920x1080 bodů.

Notebooky mají Wi-Fi, Bluetooth 2.1 s EDR (Enhanced Data Rate) a LAN. Dále jsou vybaveny širokou škálou portů: HDMI (High Definition Multimedia Interface), slotem Bridge Media 4 v 1, dvěma porty USB 2.0 a dalším kombinovaným portem eSATA/USB. Integrována je jednotka DVD Super Multi (dvouvrstvá) a také webová kamera s rozlišením VGA, která podporuje software Toshiba Face Recognition a umožňuje snadné přihlášení k aplikacím chráněným heslem. To vše doplňuje pevný disk s kapacitou až 500 GB. 

Na výběr mají zákazníci z široké škály procesorů Intel i AMD: Notebook Satellite L500 může být vybaven procesorem Intel Celeron, Pentium nebo Core 2 Duo, v notebooku Satellite L550 může být procesor Intel Pentium nebo Core 2 Duo. Oba modely mohou být alternativně řízeny dvoujádrovými procesory AMD Athlon Dual Core, AMD Turion Dual Core nebo AMD Turion Ultra Dual Core.

Notebooky Toshiba Satellite L500 a L550 budou k dostání ve třetím čtvrtletí. Ceny budou závislé na konkrétních konfiguracích.

Toshiba Satellite L550

Toshiba Satellite L550

Toshiba Satellite L500

autor Karel Krutý


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*