Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Mobily

Unikly první fotografie Samsungu Galaxy F

O Samsungu Galaxy S5 Prime, čili Galaxy F, se už mluví nějakou dobu. Na Twitteru @evleaks se nyní objevily fotografie tohoto očekávaného smartphonu. Zařízení by dokonce mohlo být oficiálně představeno už tento týden.

Zveřejněný obrázek ukazuje údajné zařízení společně s jeho kovovým (?) obalem. Zlatá barva dodává smartphonu prémiový vzhled, s největší pravděpodobností si však uživatelé budou moci vybrat svůj přístroj z více barev.

Samsung Galaxy F

Podle Yonhap News představí Samsung aktualizovaný model Galaxy S5 s podporou LTE-A, QHD displejem, 3 GB RAM a procesorem Qualcomm Snapdragon velice brzy. Aktualizované specifikace smartphonu jsou stejné jako předchozí neoficiální zprávy. Bude zajímavé sledovat, zda bude Galaxy F disponovat nějakými dalšími vlastnostmi, které jeho méně výkonný příbuzný nemá.

Přestože je případné vydání Galaxy F ze strany Samsungu stále neoficiální, nebylo by to poprvé, co tato společnost upgradovala svou vlajkovou loď lákavějším souborem vlastností. Minulý rok upgradoval Samsung svůj smartphone Galaxy S4 podporou LTE-A a výkonnějším čipem. Bohužel byl tento vylepšený Galaxy S4 určen jen pro korejské trhy. Což ostatně může být i případ Galaxy F.

Zdroj: IDG News Service

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*