Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Mobily

Sony Ericsson Xperia mini2 v bílé

Sony Ericsson chystá vylepšenou verzi svého oblíbeného modelu Xperia mini. Nabídne pravděpodobně větší 3“ displej a rychlý procesor.

Společnosti Sony Ericsson se v poslední době daří, její designově vydařené telefony sbírají ocenění odborníků i zákazníků. Za úspěchem stojí i to, že výrobce se oprostil od experimentů s jinými operačními systémy a plně se soustředí na Android.

Nedávno se objevily neoficiální informace o chystaném model Xperia mini pro2 s výsuvnou klávesnicí a nyní i první velmi nejasná fotografie Xperia mini2. Z té by se nedalo moc vyčíst, nicméně naštěstí můžeme srovnávat s lepšími snímky Xperie mini pro2. Z toho vychází, že mini2 samozřejmě postrádá výsuvnou klávesnici, a tedy je tenčí, a základní barevná verze je pěkná bílá.

Specifikace známy nejsou, nicméně lze usuzovat, že vybavení bude podobné mini pro2, což je pravděpodobně hlavně 3“ dotykový kapacitní displej s rozlišením 320x480 (základní pro Android). Mini už tak nebude úplné mini jako v případě 2,6“ originálu X10 mini, který tak byl nejmenším běžně vyráběným smartphonem s Androidem, nicméně jeden centimetr úhlopříčky displeje určitě pomůže uživatelskému komfortu.

Procesor by měl být 1GHz procesor Snapdragon a grafické jádro Adreno 205, což jsou parametry, jaké nabízejí i větší (a dražší) modely Xperia Play, Neo a Pro. Pokud se to vše naplní, má Sony Ericsson zaděláno na další pěkný a úspěšný mobil střední třídy. Datum uvedení ani cena zatím nejsou známy.

Sony Ericsson Xperia mini2

Sony Ericsson Xperia mini pro2

Sony Ericsson Xperia mini pro2

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*