Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


LifeStyle

LCD fotorámeček a stojan na tužky v jednom

„Do čeho tak ještě integrovat nějaké to LCD?“, napadlo zřejmě někoho ve společnosti Royal. A to byl už jen krůček od nápadu: „Přeci do stojanu na tužky!“

Obyčejný stojan na tužky už je pasé, firma Royal přichází s něčím lépe padnoucím do hi-tech kanceláře/domácnosti - stojan s LCD pro zobrazování fotografií.

Kdo by se nechtěl v práci dívat na své milované, přitom si nenápadně pořídit hi-tech stojan na tužky ohromující kolegy? Každopádně jeho vyžití se neomezuje jen na zaměstnání, i domácí stůl lze takto vylepšit.

Stojan nabízí 1,5“ LCD displej s rozlišením 128x128 bodů a 1 MB paměti, což je nic moc, ale stačí to odhadem až na 70 obrázků právě v tomto malém rozlišení. Tedy ve formátu JPEG. Pokud byste chtěli použít GIF, BMP nebo TIF, může být kapacita menší. Kapacita na tužky, propisky či popisovače není známa, ale zřejmě bude pro běžné potřeby stačit. 

Jinak displej zobrazuje také čas. Napájení je možné přes USB či 3,7V li-ion baterii. USB kabel také logicky slouží k nahrávání fotografií z počítače a ačkoli nejsou známy podrobnosti o dodávaném softwaru, tento zřejmě fotografie automaticky upraví pro použití v LCD stojanu.

Cena 23 dolarů (~500 korun, 19 euro) a zakoupit je možné „Digital Photo Pencil Cup“ například zde.

 

 LCD stojan na tužky

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*