Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Vodotěsný a nárazuvzdorný Nikon COOLPIX W100

Řada fotoaparátů Nikon COOLPIX má nový přírůstek COOLPIX W100 s 13,2 milionu pixelů.

S přístrojem můžete plavat i potápět se do hloubky až 10 m, je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m a mrazuvzdorný do −10 stupňů celsia.

Nikon

Pořizujte vysoce kvalitní snímky a okamžitě je sdílejte prostřednictvím funkce SnapBridge, která snímky automaticky přenese do vašeho chytrého zařízení pro snadnou archivaci a sdílení na sociálních sítích. Funkce SnapBridge udržuje za pomoci technologie Bluetooth trvalé spojení mezi fotoaparátem COOLPIX W100 a chytrým telefonem nebo tabletem. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete zaznamenávat Full HD videosekvence (1 080p) se stereofonním zvukem, které mají díky elektronické redukci vibrací (VR) vždy plynulý a ostrý obraz.

Snadno ovladatelný fotoaparát COOLPIX W100 je vybaven jednoúčelovými tlačítky, snadno použitelným uživatelským rozhraním a speciálním dětským menu, které fotoaparát zpřístupňuje fotografům libovolného věku. Stačí vybrat Snadný auto režim a ponechat na fotoaparátu optimalizaci všech nastavení, což zajistí vynikající snímky v každém okamžiku, a snadno určovat kompozici snímků na 6,7cm/2,7˝ monitoru TFT LCD s 230 000 pixely – i za nízké hladiny osvětlení nebo na přímém slunečním světle.

Dostupnost a cena

Nikon COOLPIX W100 je v prodeji za cenu kolem 4 000 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*