Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Toshiba Portégé X30-E na našem trhu

Na trh přichází nejnovější generace ultralehkého notebooku s procesory Intel Core 8. generace

Toshiba uvádí na český a slovenský trh první konfigurace nejnovější modelové řady profesionálních notebooků Toshiba Portégé X30-E. Základem je lehké, přesto velmi pevné tělo z hořčíkové slitiny, 13,3" matný dotykový Full HD displej, podsvícená klávesnice odolná proti polití a prémiové reproduktory harman/kardon. Výkon zajišťují těmto notebookům procesory 8. generace Intel Core i5 a Core i7 s podporou 8 až 32 GB rychlé operační paměti DDR4 a 64bitový operační systém Winows 10 Pro. Portégé X30-E charakterizuje hmotnost od 1,05 kg, odolnost ověřená nezávislými testy německého zkušebního ústavu TÜV Rheinland a výdrž na baterie až 18,5 hodiny. 

Toshiba

Profesionální uživatelé pracující v terénu mají specifické nároky na displej. Dotykové a antireflefní vlastnosti byly donedávna zajišťovány tenkým lesklým sklem, kterým byl překryt samotný displej v kombinaci s matnou fólií. V noteboocích Portégé X30-E je implementován displej In-Cell-Touch, jenž přinesl nové technologické řešení integrující dotykovou vrstvu i antireflexní úpravu přímo do displeje, který tak může být tenčí.

Portégé X30-E nabízí zabezpečení odpovídající vysokým profesionálním standardům. Základní vrstvu zabezpečení přidávají funkce AntiTheft a TPM čip ve verzi 2.0 a neautorizovanému přístupu zvenčí brání vlastní integrovaný BIOS Toshiba. Bezpečnou a snadnou autentizaci uživatele a přihlašování bez nutnosti zadávání hesla umožňuje čtečka otisků prstů integrovaná ve vrcholných konfiguracích do ovládacího SecurePadu.

Spojení se světem mimo přístup k Wi-Fi zajišťuje u vybraných konfigurací vestavěný modem Sierra LTE/3G a pro připojení všech potřebných periferií jsou v noteboocích Toshiba Portégé X30-E k dispozici dva porty USB-C/Thunderbolt 3, jeden USB 3.0 Type-A s možností dobíjení připojených zařízení v režimu spánku, konektor HDMI v plné velikosti a čtečka karet Micro-SD.

Dostupnost a cena

Na náš trh se nyní dostává hned 6 nových konfigurací Portégé X30-E. Základním modelem je Portégé X30-E-11G s procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM a SSD diskem s kapacitou 256 GB. Vrchol nabídky pak tvoří Portégé X30-E-157, který pohání Intel Core i7 s podporou 32 GB RAM a 512 GB SSD. Uvedené notebooky jsou na našem trhu k dostání za koncovou doporučenou cenu od 37 800 Kč (1 450 €) do 56 300 (2 170 €).

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*