Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

THQ uDraw Game Tablet

Společnost THQ uvádí na trh speciální tablet pro konzolii Nintendo Wii.

Ač společnost THQ známe spíše jako producenta zajímavých her,novinka v podání tabletu uDraw pro Nintendo Wii je krokem zcela novým směrem. Míří jako příslušenství herní konzoli a je primárně učena pro děti, některé z her ovšem umožní i zapojení dalších členů domácnosti.

 


 

uDraw Game Tablet zpřístupňuje dětem další způsob hraní a komunikace na konzoli Wii. Řada her těží a bude těžit z hlavní výhody tabletu – možnosti kreslit. Klasickou náplní řady her jsou tak různé omalovánky. V řadě her můžete také svého hrdinu nebo i ostatní postavičky vybarvit podle svých představ a ovlivnit tak celý svět dané hry. Nicméně tablet lze používat i pro samotné ovládání vašeho hrdiny v prostředí hry, jak je tomu např. v případně hry Dood's Big Adventure. Postavičce nejen pomocí tabletu udáváte směr, ale zároveň ji kreslíte „trampolínky“ pomocí kterých zdolává překážky. Samotný tablet disponuje senzory náklonu, které bude možné využít v řadě her jako další prvek ovládání. Napájení a spojení s konzolí zajišťuje klasický Wii Remote, který se k uDraw připojí a stane se jeho součástí.

 


V současné době jsou na tablet uDraw k dispozici tři hry, které plně využívají potenciálu zařízení.

Dood's Big Adventure

Doslova si nakreslete si cestu napříč 60 úrovněmi. Vaše postavička se může kutálet, vznášet či odrážet. Dood musí řešit kreslící hádanky, sbírat mince a vítězit nad nepřáteli. Prostředí hry je do jisté míry možné ovlivňovat – svého hrdinu a také okolní prostor či nepřátele je možné zpravidla vymalovat podle přání a vkusu.

Pictionary

Tato hra primárně nemíří jen do rukou dětí, ale své uplatnění najde bezesporu v celé rodině.  Cílem je hádání slov na základě nákresů, které zhotoví členové vašeho týmu. Výběr je poměrně široký – od zobrazení lidí, předmětů, činností, místa, zvířete a dalších.

uDraw Studio

Je základní aplikací pro práci s tabletem jako grafickým nástrojem. Samozřejmě vše má své meze a aplikace míří opět spíše do rukou dětí. V aplikaci budete moci pomocí uDraw GameTabletu kreslit a svá díla sdílet s rodinou a přáteli. Na cestě od prostých malůvek až ke komplexním výtvorům se naučíte kreslit, malovat a vybarvovat jednoduché tvary pomocí základních nástrojů. Nechybí možnost experimentovat s výtvarnými styly, vrstvami a stínováním.

Cena zařízení byla stanovena na 1799 Kč vč. DPH. V základním balení  je přiložena hra uDraw Studio.

www.udraw.cz

 


autor Adam Nosek


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*