Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

První kopulová PTZ kamera s rozlišením 4K

Díky kompaktním rozměrům je kamera Axis Q6128-E vhodná pro vnitřní i venkovní použití, poskytuje věrný obraz a ostré detaily

Nová kamera AXIS Q6128-E má špičkovou kvalitu obrazu s rozlišením 4K, dokáže velmi rychle záběr otáčet a naklánět a má velmi výkonné přiblížení. Díky tomu je vhodná pro vnitřní i venkovní instalace v prostředí s náročnými světelnými i klimatickými podmínkami, jako jsou nákupní centra, otevřené parkovací plochy a sportovní stadiony, jakož i městský a obvodový dohled. 

AXIS

Kopulové PTZ kamery Axis vybavené technologií Axis Sharpdome umožňují pokrýt výjimečně rozsáhlé oblasti – nad i pod linií horizontu. Jako všechny kamery v řadě Q61 i model AXIS Q6128-E podporuje elektronickou stabilizaci obrazu (Electronic Image Stabilization).

Kamera AXIS Q6128-E má celou řadu funkcí, které umožňují rychlou a spolehlivou instalaci, může pracovat bez problémů v rozmezí teplot od -50°C do 50°C, má vestavěnou funkci rychlého osychání (Speed Dry), jež zajistí ostrý obraz i za deště, a automatické odmlžování.

Mezi vestavěné funkce analýzy obrazu patří detekce pohybu a funkce Advanced Gatekeeper, které umějí zajistit, aby kamera detekovala objekt v určené oblasti a automaticky jej přiblížila. Díky rozhraní pro programování aplikací Application Programming Interface nabízí tato kamera i významné možnosti pro inteligentní aplikace pro zpracování obrazu od třetích stran.

Hlavní technické údaje kamery AXIS Q6128-E:

Rozlišení 4K (8 MP) se snímkovou frekvencí 25/30 fps. 12x optické přiblížení (zoom) s automatickým zaostřováním. Rychlé a přesné otáčení rychlostí více než 700 stupňů za sekundu umožňuje sledovat rychle se pohybující objekty. Průhledný kryt kopule, který nevnáší žádné zkreslení. Vestavěná ochrana proti prachu, silným proudům vody, dešti, sněhu a slunečnímu záření. Odolnost proti nárazům (třída ochranného krytí IK-08). Detekce nárazů s automatickým hlášením alarmu jako ochrana proti neoprávněné manipulaci a vandalismu. Technologie zvládání velkého rozsahu teplot Arctic temperature control.

Kopulová PTZ kamera AXIS Q6128-E by měla být dostupná během 4. čtvrtletí 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 80 900 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*