Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Profesionální 25palcový monitor BenQ PD2500Q

Monitor PD2500Q pro designery pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a splňuje standard Rec. 709

BenQ PD2500Q je vyhotoven v černé barvě s modrými doplňky reprezentujícími všechny modely monitorů BenQ pro designery. Nabízí úzký rámeček umožňující snadné použití více monitorů vedle sebe a bohatou ergonomii včetně nastavení výšky, naklopení a otočení až o 90 stupňů do pozice Pivot. Díky podpoře Multi-Stream Transport (MST) lze propojit více monitorů napřímo přes výstupní DisplayPort konektor. Konektivitu doplňují vstupy pro DisplayPort, mini DisplayPort, HDMI a čtyři USB 3.1 Gen 1. 

BenQ

25palcový monitor disponuje IPS panelem s QHD rozlišením 2 560 x 1 440 pixelů, pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB, splňuje standard Rec. 709 a získal certifikaci Technicolor. Tovární nastavení monitoru, resp. jeho individuální kalibrace zajištuje konzistentní barevný výkon a přesné hodnoty Delta E a Gamma. Každý monitor BenQ PD2500Q je dodáván s originálním dokladem o dosažených kalibračních hodnotách.

Monitor nabízí množství inteligentních technologií, resp. funkcí pro designery jako je režim CAD/CAM  vylepšující kontrast a tím zvýrazňující obrysy v technických výkresech a aplikacích Pro/E, SolidWorks, AutoCad, Catia a další. Animation Mode zvyšuje jas v tmavých oblastech tak aby nepřeexponoval místa světlá, zatímco volba Darkroom optimalizuje podsvícení obrazu při zachování dostatečného jasu a ostrosti detailů. Nechybí tradiční technologie na ochranu zraku uživatelů BenQ Flicker-free a Low Blue Light.

Dostupnost a cena

BenQ PD2500Q je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 9 190 Kč s DPH v České republice a 349 euro s DPH na Slovensku

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*