Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

PC skříní Evolveo, má devět ventilátorů

EVOLVEO rozšiřuje svoji produktovou řadu PC skříní Ray o nové modely, kterým dominuje Ray 5X

Nový case EVOLVEO Ray 5X završuje nabídku počítačových skříní značky Evolveo velikosti Full ATX řady Ray. Vyznačuje se především vysokou odolností, precizním provedením, robustností a kvalitou použitých materiálů. Skříň umožňuje usadit až devět ventilátorů. Tři na předním panelu, tři na horním, dále jeden zadní a dva po bocích skříně. Tento počet zajistí nejen účinné chlazení, ale zvyšuje i atraktivitu skříně. 

EVOLVEO

Čelní i boční panely jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Skříň je kompatibilní i s formátem Micro ATX. Spodní část skříně je vyhrazena pro napájecí zdroj a je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Horní mřížka filtru je uchycena magnety a je snadno odnímatelná. Vnitřní prostory nabízejí pozice až pro tři pevné disky HDD velikosti 3,5" a pro šest SSD disků formátu 2,5". Skříň se dodává bez ventilátorů. K tomuto produktu je možno dokoupit EVOLVEO LED ventilátory různých rozměrů a barev. 

Produktová řada PC skříní Full ATX Evolveo Ray X aktuálně nabízí tři modely, které navazují na předchozí úspěšnou modelovou řadu. Modely se liší především v počtu ventilátorů a pozic pro pevné disky.

Dostupnost a cena

PC case EVOLVEO Ray 5X je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 599 Kč včetně DPH.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*