Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nový monitor Philips pro profesionály

MMD uvádí na trh nový monitor Philips Brilliance 328P6VUBREB s USB-C dokováním, který je určen především pro profesionály

Nový Philips 328P6VUBREB disponuje Ultra Clear 4K UHD rozlišením (3 840 x 2 160 bodů), HDR 600, USB 3.1 pro ještě rychlejší přenos dat, konektorem RJ-45 pro bezpečný přenos dat a spoustou dalších funkcí pro uživatelovo pohodlí, jako jsou LowBlue Mode, MultiView a SmartErgoBase.

 MMD

K monitoru se uživatel připojí snadno pomocí zabudované dokovací stanice s USB-C konektorem. K ní pak může kromě jiného připojit také klávesnici, myš a síťový kabel. Notebooky s USB-C konektorem budou po připojení k monitoru automaticky dobíjeny.

Panel monitoru Philips 328P6VUBREB nabízí UltraClear 4K UHD rozlišení (3840 x 2160 bodů) a technologie HDR 600 zajišťuje širokou paletu bohatých barev. Navíc technologie Ultra Wide-Color zaručuje velmi široký barevný gamut a červenější červenou, hlubší modrou a přirozenou zelenou. A díky 10bitovým barvám a až 12bitovému internímu zpracování barev lze zobrazit 1,074 mld. barev.

Pro vysokou produktivitu profesionálů je nový model Philips 328P6VUBREB vybaven řadou technologií, které ulehčují práci. Jednou z nich je i MultiView, díky které mohou uživatelé pracovat na jednom monitoru s obrazem ze dvou zařízení současně. Monitor 328P6VUBREB takénabízí nastavení pomocí Philips LowBlue Mode, které chrání oči před potenciálně škodlivými efekty krátkovlnného modrého světla a pro úplnou volnost nastavení polohy monitoru je k dispozici SmartErgoBase.

Dostupnost a cena

Nový Philips 328P6VUBREB bude na trhu k dispozici v listopadu 2018 za doporučenou koncovou cenu 16 229 Kč (639 €).

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*