Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nový COOLPIX P1000 Megazoom

Nikon představila nový COOLPIX P1000, jediný kompaktní fotoaparát na světě se 125× optickým zoomem.

Uživatelé mohou zachytit vše, co bylo až doteď mimo dosah, divokými zvířaty počínaje, přes vysoko letící letadla až po měsíční krajinu. 

Nikon

125násobné optické přiblížení nabízí největší rozsah ohniskových vzdáleností na světě – 24–3000 mm. A 250násobné přiblížení Dynamic Fine Zoom digitálně prodlužuje horní limit přiblížení na 6000 mm. To je dostatečně výkonné přiblížení k zachycení kráterů na povrchu Měsíce.

Objektiv NIKKOR s vysokou světelností f/2.8 poskytuje vynikající výsledky i za špatných osvětelných podmínek. Pokročilé technologie objektivů společnosti Nikon minimalizují zkreslení s cílem dosáhnout pozoruhodně ostrých snímků i při fotografování s extrémně dlouhými ohniskovými vzdálenostmi. Podpora formátu RAW umožňuje fotografům ukládat a exportovat nekomprimované snímky do programů na další zpracování nebo úpravy fotografií. A milovníci videa mohou nahrávat videosekvence v rozlišení 4K/UHD s využitím přiblížení teleobjektivu, což je ideální při natáčení divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí na velkou vzdálenost.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*