Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nový 4K UHD projektor s HDR a certifikací THX HD display

BenQ uvádí na trh nový model projektoru pro domácí kino W11000H

Projektor navazuje na předchůdce W11000 a nabízí vysoké rozlišení 4K s reálnou reprodukcí 8,3 miliony pixelů, prestižní certifikaci THX HD Display a inovaci v podobě vysokého dynamického rozsahu obrazu HDR. 

BenQ

Prémiová kvalita 4K HDR obrazu                                  

Integrace HDR významně zvyšuje svítivost a kontrastní poměr pro zvýraznění přechodů a jemných detailů. Vylepšená funkce 3D projekce doplněná o automatickou optimalizaci HDR s mapováním přirozených tónů barev přináší realistický obraz a intenzivní filmový zážitek.

BenQ W11000H využívá pokročilého DLP 4K UHD DMD čipu s XPR technologií, díky kterému produkuje skutečné rozlišení 3 840 x 2 160 pixelů s celkovým počtem takřka 8,3 milionu obrazových bodů. Vysoce optimalizovaný optický systém využívá celkem 14 prvků, systém „true zoom“ a speciální čočky s nízkým rozptylem pro dosažení maximálně přesného zobrazení.

Obraz je dále podpořen vysokým nativním ANSI kontrastním poměrem, technologiemi Active Iris, Dynamic Black, Smart Eco a CinemaMaster.

Certifikace THX

Získání certifikace THX vyžaduje analýzu desetinásobného množství dat a sedminásobného úsilí a zdrojů pro zajištění precizních barev a nastavení hodnot gamma než je tomu u standardu Rec. 709. Nový model BenQ W11000H podstoupil více než 200 laboratorních testů pokrývajících stovky měřených dat pro dodržení striktních pravidel THX certifikace pro přesnost barev, hodnot gamma, teplotu barev, uniformitu obrazu a vysoký přirozený kontrast.

K dispozici je předkalibrovaný THX Mode poskytující autentickou reprodukci filmového obrazu takového, jaký zamýšleli sami tvůrci obsahu.

Variabilita v prostoru a účinné chlazení

Design projektoru je vytvořen s důrazem na účinné chlazení, kterého je dosaženo nasáváním chladného vzduchu přes komoru v levé části, vedením přes vnitřní oblast a následným vývodem teplého vzduchu pravým předním panelem.

Projektor vyniká také flexibilní instalací, nabízí 1,5násobný zoom, horizontální i vertikální korekci obrazu a snadno dostupné porty.

Dostupnost a cena

Domácí filmový projektor BenQ W11000H je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 149 990 Kč s DPH v České republice a 5 839 euro s DPH na Slovensku.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*