Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nové počítačové skříně MasterBox TD500

Počítačové skříně formátu E-ATX s přizpůsobitelným RGB podsvícením mění proudění vzduchu v umělecké dílo

Design obou skříní ukazuje nový rozměr podsvícení. Jasné obrysy a celkové pojetí prostoru poskytuje vynikající prezentaci systému za rozměrnými dvourozměrnými bočními panely z tvrzeného skla. Perforovaný přední panel s trojrozměrnými prvky dokreslují futuristický charakter skříně.

Cooler Master

Čirý boční panel z tvrzeného skla, resp. jeho nerovný profil, reaguje na podsvícení komponent. Precizního provedení je dosaženo díky CNC obrábění a zaručuje odolnost a estetičnost. Stylové úpravy povrchu v horní a spodní části umocňují zážitek při pohledu z úhlu. Netradiční tvarovaná přední mřížka využívá stejné technologie prověřené recenzenty a zároveň poskytuje volný průchod vzduchu, filtraci prachu a zpevněnou strukturu.

Nové počítačové skříně řady TD500 jsou dodávány se třemi ventilátory s ARGB podsvícením, které vypadá jinak vzhledem k profilu mřížkového panelu a v závislosti na úhlu pohledu.

Dostupnost a cena

Cooler Master  MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2 499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*