Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nové multimediální centrum

EVOLVEO přidává do své nabídky multimediálních přehrávačů multimediální centrum EVOLVEO MultiMedia Box M4

Tento všestranný multimediální přehrávač podporuje Ultra HD 4K a HDR a pracuje s operačním systémem Android 7.1 Nougat. Evolveo MultiMedia Box M4 se snadno instaluje i ovládá a jednoduše udělá z obývacího pokoje s velkou televizní obrazovkou centrum multimediální zábavy. 

EVOLVEO

Čtyřjádrový 64bitový 2.0 GHz procesor společně s grafickým procesorem Mali-450 a 2 GB operační paměti zajistí dostatek výkonu nejen pro hraní náročných her, ale například i pro přehrávání 4K videa. Plynulost všech procesů podporuje nová verze operačního systému Android 7.1.

K tomuto multimediálnímu centru lze snadno přes USB port připojit externí úložiště (například externí disk nebo USB flash disk) s filmy, hudbou nebo fotografiemi. Tyto soubory lze pak jednoduše pomocí předinstalované aplikace KODI na televizní obrazovce přehrávat. Aplikace KODI nabízí příjemné uživatelské rozhraní, možnost úpravy vzhledu a také snadné používání s dálkovým ovladačem. Multimediální soubory lze obdobně přehrávat i z paměťových karet díky instalované čtečce. Pomocí funkce Miracast je také možné snadno zobrazit a přehrávat obsah Android tabletu nebo mobilního telefonu.

Multimediální centrum podporuje HLD (Hybrid Log-Gamma), nový video kodek VP9 a také formát HDR10 (vysoký dynamický rozsah) pro mnohem jasnější a živoucí barvy, s opravdu temnou černou.

Samozřejmostí je hardwarové dekódování přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC a video výstup HDMI 2.0a.

Podpora internetového vysílání

Přehrávač podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), Stream.cz a další internetová vysílání.

Dostupnost a cena

EVOLVEO MultiMedia Box M4 je k dostání v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 2 490 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*