Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nová kamerová dětská chůvička D-Link

EyeOn Baby Monitor HD 360 (DCS-855L) s pohyblivým objektivem umožňuje sledovat živý přenos z libovolného místa pomocí aplikace mydlink baby

Kamera DCS-855L s širokoúhlým formátem obrazu má jako první model z řady EyeOn motorem ovládaný mechanizmus pro otáčení a naklánění objektivu. Pokrývá úhel až 340° a umožňuje sledovat prakticky celý prostor dětského pokoje. Pomocí bezplatné aplikace mydlink baby pro Android a iOS mají rodiče přístup k mnoha užitečným funkcím. Chytrá kamera může například detekovat zvuky a pohyby dítěte a podle nastavení poslat přes aplikaci rodičům zprávu, že dítě pláče nebo se ve spánku neklidně vrtí. Díky obousměrnému přenosu zvuku mohou rodiče s dítětem okamžitě mluvit a utišit je, i když u něj zrovna nejsou. Mohou mu také stisknutím tlačítka přehrát jednu z vestavěných ukolébavek.  

d-link

Nejkrásnější momenty dne i noci v HD kvalitě

Mimořádnou předností DCS-855L je funkce PTZ (otáčení/naklánění/zoomování), která nabízí mnoho možností využití. Například když si dítě hraje samo ve svém pokoji, mohou rodiče pomocí aplikace mydlink baby otáčet a naklánět objektiv kamery tak, aby měli dítě stále na očích. Čtyřnásobný digitální zoom vytváří zvětšený výřez záběru a umožňuje pořizovat roztomilé obrázky dítěte zblízka. Rodiče pak mohou tyto snímky okamžitě sdílet s dalšími členy rodiny nebo přáteli. DCS-855L přenáší nepřetržitě ostrý obraz v HD rozlišení. Na kvalitu obrazu z kamery EyeOn se můžete spolehnout i v noci – vestavěné infračervené LED osvětlení se při setmění automaticky zapne, aby byl obraz stále dobře viditelný.

Aplikace pro chytré telefony s mnoha funkcemi

Instalace a konfigurace kamery je snadná a rychlá díky bezplatné aplikaci mydlink baby monitor pro iOS a Android, takže není zapotřebí použít počítač. S touto aplikací mají rodiče na svém smartphonu nebo tabletu okamžitý přehled o veškerém dění v dětském pokoji. K živému přenosu z kamery, fotografiím a nahrávkám lze získat přístup z libovolného místa. Pomocí aplikace na smartphonu nebo tabletu je také možné přehrávat předinstalované ukolébavky, pořizovat fotografie nebo hlídat teplotu v dětském pokoji.  

Cena a dostupnost

Kamerová dětská chůvička EyeOn Baby Monitor HD 360 (DCS-855L) je v prodeji v České republice i na Slovensku. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 3 999 Kč nebo 142,90 EUR. 

EyeOn Baby Monitor HD 360 (DCS-855L) – přehled hlavních parametrů 

Ovládání funkcí otáčení/naklánění/zoom (PTZ)

Sledování ve dne i v noci, živý přenos obrazu

Infračervené LED osvětlení, které se automaticky zapíná při setmění

Upozornění na detekci zvuku a pohybu

Pět vestavěných ukolébavek

Bezdrátové připojení podle standardu Wi-Fi 802.11n

HD rozlišení až 1280 x 720

4x digitální zoom

Komprese H.264 a MJPEG

1/4" megapixelový CMOS snímač

Vestavěný reproduktor a mikrofon

Nepřetržitý 24/7 přístup ke kameře přes iPhone, iPad, zařízení s Androidem nebo notebook pomocí aplikace mydlink baby

Konektor pro microSDHC kartu

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*