Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nová herně laděná počítačová skříň Cooler Master

Cooler Master uvádí na trh MasterCase Maker 5t

Poslední model počítačové skříně navržené speciálně pro hráče připomíná sportovní automobil a nese v názvu „t“ jako označení turbo edice.

Cooler Master

Původní verze a vlajková loď společnosti MasterCase Maker 5 debutovala minulý rok na veletrhu Computex a nyní přichází její vylepšená herní turbo edice.

Turbo edice je vyvedena v černo-červených barvách a ladí tak s velkou částí základních desek, grafických karet a dalších komponent. Nejedná se o klasickou červenou barvu nýbrž speciálně navrženou červenou s odlesky. Skříň je opatřena dvěma bočními panely z tvrzeného skla, které jsou mírně tónované. Zajímavostí je opatření obou panelů klasickými zámky na klíč. Na vrchní straně se nachází pogumované madlo pro snadné přenášení a velký ovládací panel s USB konektory a tlačítky pro nastavení ventilátorů a podsvícení.

Součástí počítačové skříně je také červený magnetický LED pásek a zejména praktický univerzální držák grafických karet přenášející váhu z patic základní desky za účelem snížení rizika případného poškození. Díky použitému FreeForm modulárnímu systému lze navíc snadno využít i další volitelné příslušenství.

Dostupnost a cena

MasterCase Maker 5t je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 6 700 Kč s DPH v České republice a 249 euro s DPH na Slovensku.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*