Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Nokia 2.2 vstupuje na český trh

Nokia 2.2 se zároveň stává součástí programu společnosti Google Android Enterprise Recommended

Nokia 2.2 je prvním telefonem ze série 2 v programu Android One a zároveň se stává součástí programu Android Enterprise Recommended. Zařízení je vybaveno nejnovější verzí operačního systému Android 9 Pie s příslibem aktualizace na Android Q. 

Nokia

Nokia 2.2 nabízí 5,71“ HD+ edge-to-edge displej s minimalistickým výřezem pro přední fotoaparát. O chod telefonu se stará čtyřjádrový procesor MediaTek A22. Ten spolu se skvělou optimalizací baterie zajistí, že telefon na jedno nabití vydrží po celý den. 13MP fotoaparát zaručí skvělé snímky i ve zhoršených světelných podmínkách díky využití sofistikovaného AI. HDR se postará o skvělé barevné podání a dynamický rozsah v každém snímku.

Nokia 2.2 přináší Google Asistenta s jednoduchým přístupem pomocí tlačítka do cenově nejvýhodnějšího segmentu. Stačí stisknout tlačítko, položit dotaz nebo vyslovit příkaz a Nokia 2.2 splní požadavek uživatele.

Nokia 2.2 je prvním telefonem ze série 2, který se stává součástí programu Android One. Uživatelé se tak mohou těšit na nejnovější Android 9 Pie a inovace společnosti Google s příslibem aktualizace na Android Q.

Nokia 2.2 je také dalším přírůstkem do programu Android Enterprise Recommended. Program Android Enterprise Recommended poskytuje zákazníkům jistotu, že každý chytrý telefon v tomto programu byl schválen společnosti Google a splňuje nastavené podnikové standardy.

 

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*