Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Modernizovaná Nokia 3310 a nové smartphony kultovní značky míří do prodeje

Společnost HMD Global, která je novým domovem telefonů Nokia, oznámila, že její první řada Nokia smartphonů Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 bude v prodeji v červnu

Telefony vybavené čistým systémem Android mají perfektní zpracování, osobitý design a pokročilé multimediální funkce. Poprvé byly představeny na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Nokia

Společně s novou řadou chytrých telefonů Nokia se systémem Android 7 Nougat se vrací Nokia 3310 v moderním designu. Legendární telefon bude v prodeji již od zítřka 24. května za doporučenou cenu 1 599 Kč u prodejců O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Operátor Vodafone v průběhu června nabídne exkluzivně červenou variantu Nokia 3310 ve stejné cenové hladině.

Dostupnost a ceny

Smartphony Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 se v České republice začnou prodávat v červnu v prodejní síti dříve zveřejněných partnerů. Konkrétně se jedná o prodejce O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Doporučené ceny pro jednotlivé smartphony jsou následující: Nokia 6 za cenu 6 799 Kč, Nokia 5 s cenovkou 5 499 Kč a Nokia 3 za 3 999 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*