Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek ze smartphonů

FUJIFILM představil kapesní tiskárnu instax mini Link, která dokáže ihned vytisknout fotografie ze smartphonů nebo digitálních fotoaparátů

Stylová a snadno ovladatelná novinka nabízí i mnoho zábavných funkcí, jako jsou Match test (hodíte se k sobě?), Party Print (více kamarádů připojených k tiskárně), Frame Print (různé druhy rámečků), Collage Print (koláže fotek) nebo Video Print (tisk nejlepšího okamžiku z videa). 

FUJIFILM

Link je nejnovější kapesní tiskárna z řady Instax pro okamžitý a snadný tisk kvalitních fotografií ze smartphonů, se kterými se propojí pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Stačí jen stáhnout si do chytrého telefonu aplikaci instax mini Link, připojit k tiskárně a zábava může začít.

Novinka umožňuje tisknout vzpomínky a videa ze smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS v řádu sekund. Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere pouhých 12 sekund. Instax mini Link má dva základní režimy. Print Mode se automaticky nastaví, když je tiskárna v horizontálně poloze (nastojato), což indikuje modře svítící tlačítko tiskárny. Fun Mode se aktivuje, když je zařízení v horizontální poloze (vleže) a tlačítko svítí oranžově. Problém není ani opakovaný tisk jedné fotografie - stačí jen otočit tiskárnu směrem dolů a zmáčknout tlačítko.

Vedle toho je k dispozici díky speciální mobilní aplikaci i celá řada zábavných funkcí. Match Test zjistí na základě selfie fotek, jak se k sobě s další osobou hodíte. Originální fotky si můžete pořídit, když zapojíte až pět přátel, a každý z nich nahraje do aplikace vlastní výtvor. Nechybí ani různé druhy rámečků (Frame Print) a když chcete vytvořit zajímavou koláž z více fotek najednou nebo rozdělit jednu fotky na dvě, je tu funkce Collage Print. Oceníte také funkci Video Print, pomocí které vyberete z vašeho videa ten nejlepší snímek, který pak vytisknete.

Dostupnost a cena

Tiskárna instax mini Link se v Česku prodává ve třech barevných provedeních (růžové, bílé a modré) za 2 999 Kč s DPH.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*