Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Kapesní tiskárna HP Sprocket 200

HP Sprocket 200 je již druhou generací miniaturní tiskárny, jejíž první verze byla na trh uvedena před třemi lety

Jak samotný název napovídá, jedná o zařízení s velmi kompaktními rozměry (80 x 117 x 25 mm) a váhou pouhých 172 gramů, takže se vejde i do kapsy, přičemž velikostí je srovnatelné s mobilním telefonem. Právě tyto atributy dělají ze zařízení HP Sprocket 200 skvělý doplněk na cesty.

HP

Hlavním funkčním pilířem tiskárny s atraktivním designem je výborná konektivita s mobilními telefony. Souhra mezi tiskárnou a telefonem probíhá prostřednictvím intuitivní aplikace HP Sprocket, jež nejenže zajistí spojení mezi jednotlivými zařízeními, ale zároveň funguje i jako software pro úpravu a tisk fotek.

Dalším benefitem „tiskárny do kapsy“ je skutečnost, že HP Sprocket 200 funguje bez nutnosti doplňovat tonerové kazety. Tisk je totiž zabezpečován pomocí technologie Zink, která k zabarvení využívá speciální termo papír se třemi vrstvami. Ten zároveň funguje jako samolepka, takže je možné vytištěnou fotografii ihned vylepit – například do rodinného alba nebo na pohlednici.

Druhá generace tiskárny HP Sprocket navíc přináší i několik nových vylepšení. Těm dominuje funkce, díky níž je možné, aby se k tiskárně připojilo více uživatelů najednou. Vedle toho HP Sprocket 200 zaručuje i kvalitnější a ostřejší tisk.

Dostupnost a cena

Fotografická tiskárna HP Sprocket 200 je dostupná za výrobcem doporučenou cenu 3 299 Kč. Součástí balení je i je 10 listů samolepícího fotopapíru HP ZINK.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*