Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Kamera Axis do náročných podmínek

Kamera AXIS Q6215-LE je odpovědí na zvýšenou poptávku po odolnějších otočných kamerách s vestavěným infračerveným přísvitem

Kamera AXIS Q6215-LE vyniká technologií OptimisedIR fungující na velkou vzdálenost, při níž se přísvit infračervených LED diod přizpůsobuje zoomu kamery a zajišťuje skvělé video při nízkém světle či úplné tmě, a to až do vzdálenosti 400 metrů. Kamera je ideální pro videodohled otevřených venkovních prostor, například letišť, přístavů či dálnic. Velmi robustní konstrukce kamery jí umožňuje odolat nejnáročnějším podmínkám počasí, například větru o rychlosti až 245 km/h.

Axis Communications

Mezi klíčové vlastnosti kamery patří:

vestavěný IR přísvit OptimizedIR  s dosahem 400 m, ½” senzor, který zajišťuje vysokou světelnou citlovost a dynamiku obrazu, kamera vyhovuje armádním standardům MIL-STD-810G a NEMA TS-2, rozlišení HDTV 1080p, WDR, technologie Lightfinder pro barevný obraz v nepříznivých světelných podmínkách a 30násobný optický zoom, předinstalované videoanalytické aplikace v balíčku AXIS Guard Suite pro detekci pohybu, vniknutí a podezřelého postávání.

Flexibilní konstrukce kamery umožňuje instalovat ji ve směru nahoru či dolů, přímo na povrch či s pomocí úchytu na stěnu či na sloup. Navíc je kamera vybavena stěračem, který zajistí dobrý obraz i v dešti a sněhu. O vysoké odolnosti a spolehlivosti svědčí i certifikace pro standardy  IP66, IP68, IK10 a NEMA 4X.

Dostupnost a cena

Síťová kamera AXIS Q6215-LE je v České republice dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 89 900 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*