Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Hudba prochází žaludkem

Kapsle Audiopill dává pocit, jako když stojíte uprostřed koncertního sálu s výkonným audiosystémem uvnitř těla

Experimentální přístroj Audiopill pro prožívání hudby zevnitř má velikost pilulky, která po spolknutí vibracemi buší do vašich vnitřností v předem nastaveném BMP (95 až 143 beatů). Projekt Audioplill není jen výstřední experiment. Součástí je i crowdfoundingový projekt na stránce Indiegogo. Pokud uspěje, bude se kapsle vyrábět hromadně.

Audiopill

Po spolknutí trvá asi hodinu, než se Audiopill dostane trávicím traktem do žaludku a následně do střev. Když už se ale dostane do oblasti pánve, je efekt vibrací velice intenzivní. Baterie vydrží přibližně 10 hodin a po spolknutí již nelze kapsli vypnout. Ovládání funguje v napevno zapouzdřené kapsli dálkově, spínáním magnetického jazýčkového relé. Aktuální režim nastavení Audiopill ukazuje kontrolní dioda. Princip elektronické kapsle je podobný lékařsky ověřeným endoskopickým kapslím, přesto lékaři v žádném případě nedoporučují kapsli Audiopill polykat a zkoušet na svém těle.

Technické parametry:

Hmotnost: 8 g Délka: 35 mm Tři předvolená tempa beatů: ~ 95 BPM (Grinderman, No pussy blues) ~ 130 BPM (Die Antwoord, I Fink U freeky) ~ 143 BPM (M.I.A., Bad Girls). Ovládání: dálkově pomocí neodymového magnetu. Baterie: Vydrží přibližně 10 hodin vibrací a po spolknutí nelze vypnout

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*