Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Huawei představuje novou sérii notebooků řady MateBook

Trojice zařízení vyniká audio systémem navrženým ve spolupráci se společností Dolby, vysokým výkonem a atraktivními funkcemi

Společnost Huawei představila trojici nových notebooků řady MateBook: Huawei MateBook X, Huawei MateBook E a Huawei MateBook D. Elegantní výkonná zařízení MateBook X a MateBook D jsou vybavena speciální audio technologií Dolby Atmos Sound System, navrženou ve spolupráci se společností Dolby. MateBook E je druhou generací 2v1 zařízení Huawei.  

Huawei

Huawei MateBook X 

MateBook X je 13palcový notebook se sedmou generací procesoru Intel Core i7 nebo i5, který se vyznačuje stylovým designem s poměrem displeje k tělu zařízení 88 %, 4,4mm rámečky a s poměrem stran 3:2. Zařízení je vybaveno 2K displejem s ochranným sklem Gorilla Glass a „eye comfort“ technologií. Zařízení disponuje 41,4 Wh baterií. Huawei MateBook X je také první PC s audio technologií Dolby Atmos Sound System a reproduktory navrženými ve spolupráci se společností Dolby.

Společnost Huawei do spouštěcího tlačítka Huawei MateBook X rovněž úspěšně integrovala senzor otisku prstů. Ve spolupráci s Windows Hello, novou funkcí Windows 10, se mohou uživatelé přihlásit do zařízení jedním dotykem. Vestavěný MateBook Manager u vybraných modelů navíc umožňuje efektivní propojení mezi MateBookem a jinými Huawei zařízeními, zatímco standard 802.11ac a 2x2 MIMO zabezpečuje rychlý a spolehlivý internetový signál. Huawei MateBook X byl představen v barvách Prestige Gold, Space Gray a Rose Gold.

Huawei MateBook E

MateBook E je druhou generací Huawei zařízení 2v1, která se vyznačuje novými funkcemi včetně klávesnice Folio s kloubem, který je nastavitelný v rozsahu 160 stupňů. Klávesnice byla představena v modré, hnědé a růžové barvě. Počet dokovacích konektorů na klávesnici se snížil ze sedmi na tři. Huawei MateBook E je vybaven sedmou generací procesoru Intel Core i5, 2K dotykovým displejem a poměrem displeje k tělu zařízení 83 %.

Zařízení přináší také výborný multimediální zážitek díky Dolby Audio Premium technology, disponuje 33,7Wh baterií a využívá nezávislý šifrovací klíč k ověřování otisku prstů pro vyšší zabezpečení. Huawei MateBook E je vybaven řadou příslušenství, včetně zcela nového multifunkčního doku MateDock 2 a stylusu MatePen. MateBook E byl představen v barvách Titanium Gray a Champagne Gold.

Huawei MateBook D

MateBook D je 15,6palcový notebook s tloušťkou 16,9 mm s 6,2mm úzkými rámečky. Vyniká širokými pozorovacími úhly 178 stupňů a poměrem displeje k tělu zařízení 83 %. Notebook je vyroben ze slitiny hliníku a bylo představeno ve třech barvách: Space Gray, Champagne Gold a Aurora Blue. Notebook využívá full-size chiclet klávesnici a vyniká systémem Dolby Atmos Sound Systém s reproduktory navrženými ve spolupráci s Dolby.

Huawei MateBook D je vybaven sedmou generací procesoru Intel Core i7 nebo i5, vybrané modely pak disponují grafickou kartou NVIDIA GeForce 940 MX s 2 GB GDDR5 video paměti pro hraní her. Baterie disponuje 43,3 Wh. Huawei MateBook D je dodáván s předinstalovanými Windows 10.

Klíčové vlastnosti představených notebooků řady MateBook:

Huawei MateBook X: stylový design s poměrem displeje k tělu zařízení 88 % a 4,4mm rámečky, 13palcový notebook se sedmou generací procesoru Intel Core i7 nebo i5, Dolby Atmos Sound System a inovativní dotykové spouštěcí tlačítko s nezávislým šifrovacím čipem.

Huawei MateBook E: Elegantní notebook 2v1 s poměrem displeje k tělu zařízení 84 %, nová klávesnice Folio s nastavitelným úhlem až o 160 stupňů, sedmá generace procesoru Intel Core i5 nebo m3 procesory a 2K dotykový displej.

Huawei MateBook D: 15,6palcový notebook s poměrem displeje k tělu zařízení 83 % a 178stupňovým pozorovacím úhlem, sedmá generace procesoru Intel Core i7 nebo i5, volitelná grafická karta NVIDIA GeForce 940MX Graphics, Dolby Atmos Sound System.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*