Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Fotoaparáty Sony získaly ceny EISA 2016

Sony slaví vítězství pěti svých produktů na cenách EISA, které uděluje největší sdružení odborných médií v Evropě

Evropský prémiový kompaktní fotoaparát 2016-2017: RX1R II

Sony

RX1R II je jedním z nejmenších fotoaparátů s fullframovým snímačem a nabízí nejvyšší obrazovou kvalitu ze všech kompaktních fotoaparátů, které SONY kdy vyrobilo. Umožňuje to kombinace fullframe snímače s vysokým rozlišením 42 megapixelů a vysoce světelného objektivu ZEISS Sonnar T* 35mm F2 s pevným ohniskem. Rovněž disponuje historicky prvním variabilním optickým low-pass filtrem, který zajišťuje perfektní kvalitu snímků s širokým dynamickým rozsahem a nízkou hladinou šumu. Fast Hybrid AF systém, který kombinuje 399 ostřících bodů s detekcí fáze a zónové měření kontrastu, zaručuje ostré snímky za jakékoli situace. Vestavěný elektronický hledáček XGA OLED Tru-Finder a naklápěcí LCD displej poskytují fotografovi velkou svobodu při zachycování kreativních kompozic. 

Evropský fotoaparát pro Foto & Video 2016-2017: α7S II

Fotoaparát α7S II dává do ruky profesionálům nástroj, jímž mohou natočit vysoce kvalitní video a nafotit prvotřídní statické snímky za všech fotografických podmínek. Je vybaven 12,2 MP full-frame snímačem Exmor CMOS, který zvládá snímání s nejvyšší citlivostí až ISO 409600. Kromě toho nabízí vysoký dynamický rozsah až 14EV, disponuje pětiosou mechanickou stabilizací na čipu a možností nahrávání videa v rozlišení 4K s technologií Full Pixel Readout na interní paměť v datovém toku až 100 Mb/s. Fast Intelligent AF systém vyniká rychlostí a přesností a zaručuje ostré snímky a videa dokonce i za velmi špatných světelných podmínek. 

Evropský poloprofesionální kompaktní systémový fotoaparát 2016-2017: α6300

Fotoaparát α6300 si zachovává kompaktní rozměry a nízkou hmotnost svého populárního sesterského modelu α6000. Navíc je vybaven rychlým (0,05 sekundy) Fast Hybrid AF systémem s 425 ostřícími body, sledováním snímaného objektu systémem 4D focus, sériovým snímáním rychlostí až 11 snímků za sekundu, profesionálním videozáznamem v rozlišení 4K a tělem odolným proti prachu a vlhkosti. Nový snímač Exmor CMOS s rozlišením 24,2 megapixelu zajišťuje vynikající kvalitu obrazu i při fotografování špatně osvětlených scén společně s prvotřídní kvalitou videozáznamu. 

Evropský profesionální kompaktní systémový objektiv roku 2016-2017: SEL85F14GM

Teleobjektiv SEL85F14GM je přínosem každému ambicióznímu fotografovi portrétů. Konstrukce optiky a užití technologicky pokročilých optických členů zaručuje, že objektiv dosahuje extrémně vysokého rozlišení, vyžadovaného moderními fotoaparáty. Kruhová clona objektivu s jedenácti lamelami zajišťuje jemný a atraktivní bokeh. Povrchová úprava Nano AR Coating potlačuje odlesky a světelné závoje při focení
v protisvětle. Prstencový ostřící SSM motor se dvěma polohovými senzory ještě umocní rychlost a přesnost pokročilých AF systémů Sony fotoaparátů. 

Evropský HD audiosystém pro automobily 2016-2017: RSX-GS9

Díky své velikosti 1DIN a kruhovému ovladači vypadá mediální přijímač RSX-GS9od společnosti Sony jako klasické a tradiční autorádio. Podporuje ale různá zařízení, až po 192kHz/24-bit PCM, která můžete připojit prostřednictvím USB portu typu A, 5.6MHz nativní DSD prostřednictvím portu USB micro-B pro připojení digitálních hudebních přehrávačů s vysokým rozlišením, zatímco optický výstup umožňuje digitální připojení k externímu DSP. A aplikace SongPal od společnosti Sony pro chytré telefony umožňuje uživatelům bezproblémové prohledávání hudby a nabízí jednoduché doladění detailů zvuku přímo na displeji chytrého telefonu, takže si každý uživatel může hudbu nastavit individuálně přesně podle svého přání.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*