Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku klávesnic

Rozšířená velikost podložky pod ruce, touchpad nebo atraktivní podsvícení

Dvě novinky v nabídce klávesnic se značkou EVOLVEO přinášejí navíc několik užitečných funkcí. Bezdrátová s modelovým označením WK32BG má navíc touchpad, druhá klávesnice pak rozšířenou plochu podložky pro ruce a atraktivní podsvícení. 

EVOLVEO

EVOLVEO WK32BG je bezdrátová klávesnice vhodná pro ovládání chytrých televizí, multimediálních center a také třeba HTPC počítačů. Plně obstojí i při vzdáleném ovládání notebooků a PC. Nízká váha a štíhlý design usnadňují manipulaci a zajišťují mobilitu. Pohodlí při práci s touto klávesnicí zvyšuje i integrovaný touchpad nebo třináct multimediálních kláves. Jednoduchým přepnutím lze zvolit režim pro aktivaci numerických kláves. Bezdrátové připojení má dosah až deset metrů.  

EVOLVEO LK652 je elegantní klávesnice s minimalistickým stylovým designem a atraktivním modrým LED podsvícením, které se dá regulovat ve třech stupních intenzity. Náklon klávesnice lze nastavit pomocí vyklápěcích vzpěr. Klávesnice má i numerickou část a třináct multimediálních kláves. Připojuje se přes USB.

Dostupnost a cena

Klávesnice EVOLVEO WK32BG je dostupná za doporučenou koncovou cenu 499 Kč včetně DPH.

Klávesnice EVOLVEO LK652 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 399 Kč včetně DPH

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*