Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Certifikované AIO chladiče s RGB podsvícením

Cooler Master uvádí na trh MasterLiquid ML120R RGB a MasterLiquid ML240R RGB. All-in-one chladicí systémy nabízejí certifikace společností ASUS, MSI a ASRock

Obě uvedené varianty se skládají z nízkoprofilové dvoukomorové pumpy pro zajištění optimálního výkonu chlazení a tichosti provozu, radiátoru a dvou ventilátorů MasterFan MF120R ARGB s RGB podsvícením. 

Cooler Master

16,7 milionu barev dostupných přes software, nebo nový ovladač

Novinky Cooler Master MasterLiquid ML120R RGB a MasterLiquid ML240R disponují kompletně nově navrženou pumpou s RGB podsvícením poskytujícím až 16,7 milionu barev. Nastavení lze uskutečnit přes aplikace vendorů ASUS, MSI a ASRock, nebo využít software MasterPlus+ s novým ovladačem pro globální kontrolu komponent bez přímé podpory RGB podsvícení. Dodávaný je také RGB splitter.

Inovace a kvalitní provedení

Oba nové produkty jsou ze 100 % vlastním návrhem Cooler Master. Dvoukomorová pumpa odděluje příchozí chladicí kapalinu od kapaliny nesoucí teplo do radiátoru, kde je následně ochlazena proudícím vzduchem. Dvojité krytí složené z vnějšího opletení a vnitřní trubice z FEP (fluorovaného ethylen-propylenu) poskytuje lepší fyzikální vlastnosti než je klasicky používaná guma.

Dostupnost a ceny

Cooler Master MasterLiquid ML120R RGB bude k dispozici za doporučenou koncovou cenu 109,90 euro včetně DPH, Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB za doporučenou koncovou cenu 119,90 euro včetně DPH.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*