Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Axis představuje nová záznamová řešení

Řadu záznamových zařízení AXIS Camera Station S10 tvoří tři modely připravené k funkci ihned po vybalení

Nová řada nabízí řešení pro záznam videa, která zjednodušují instalaci a nastavení pro středně velké aplikace, jako jsou školy, průmysl a větší obchody, jež vyžadují systém s bohatými funkcemi pro dohled s vysokým rozlišením.

Axis

Řešení AXIS Camera Station je předinstalované na kvalitních serverech a nakonfigurované tak, aby dokonale ladilo se širokou škálou síťových kamer Axis a poskytovalo jak snadnou instalaci, tak spolehlivost.

Řadu záznamových společnosti AXIS Camera Station S10 tvoří následující modely:

AXIS S1016, model pro pracovní stanice k použití v kancelářském prostředí umožňující instalaci až 16 video kanálů AXIS S1032, model pro rackové servery umožňující instalaci až 32 video kanálů AXIS S1048, model pro rackové servery umožňující instalaci až 48 video kanálů

Řídicí software AXIS Camera Station je předinstalován. Tento software nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, jež splňuje nároky na efektivní a aktivní dohled, jako například flexibilní živé obrazové výstupy, mapy sledovaných míst, bohaté možnosti konfigurace reakce na události, účinné řízení alarmů a velmi citlivé řízení PTZ (otáčení/naklánění/přiblížení obrazu). Nastavení systému, například jednotlivých kamer a úložných míst, jsou předkonfigurována, aby detailní konfigurace systému byla ještě snadnější a bylo možné snadno dosáhnout maximálního možného výkonu.

Hardwarové součásti, které tvoří například pevné disky, grafické karty a procesory, jakož i kapacity úložišť, jsou optimalizovány tak, aby splnily požadavky na spolehlivý dohled s vysokým rozlišením. Pro zajištění odolnosti systému s postupem času mají všechny hardwarové i softwarové součásti řešení podporu po dobu tří let.

Další vlastnosti a funkce řady záznamových zařízení AXIS Camera Station S10:

Předinstalovaný operační systém, například Windows 7 Záznamová zařízení je možné snadno rozšiřovat o přídavné moduly s licencí AXIS Camera Station Podpora pro více monitorů Volitelný doplněk: pracovní stanice AXIS Camera Station S9001 Desktop Terminal

Záznamová zařízení řady AXIS Camera Station S10 jsou v České republice a na Slovensku dostupná od června 2015 prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis. Doporučená maloobchodní cena pro model AXIS S1016 je 92 500 Kč, pro AXIS S1032 254 000 Kč a pro AXIS S1048 369 435 Kč.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*