Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

AOC představuje třetí generaci vysoce výkonných monitorů AGON

Nová série AGON 3 v extra tenkém provedení s futuristickým designem se uvede hned dvěma zakřivenými 27palcovými QHD modely

Model AG273QCX má ve výbavě FreeSync 2 HDR a podporu PC-VESA DisplayHDR 400, 1 ms (MPRT) dobu odezvy a 144Hz obnovovací frekvenci. Jeho bráška AG273QCG se může pochlubit podporou technologií G-Sync, 1 ms (GtG) dobou odezvy a 165Hz obnovovací frekvencí. 

AOC

Nová řada AGON 3 vyniká nad ostatními svým designem. Velké zakřivení 1800R, v kombinaci se ze tří stran bezrámečkovým provedením, vtahují hráče do dění. Při jejich návrhu se myslelo jak na domácí LAN party, tak i na velké herní eventy, proto pro jejich instalaci stačí jednoduše zakliknout stojan do panelu a jede se. Navíc je ve stojanu zabudované praktické ouško pro přenášení. Nový do V vystřižený stojan zabírá na stole méně místa a nabízí plně ergonomické funkce pro výškové nastavení a náklon panelu. AGON Game Lights, uživatelsky plně kontrolovatelné kruhové podsvícení, nově navržený ovladač (AOC Game Pad) pro rychlou volbu preferovaného nastavení monitoru a oblíbený držák na sluchátka, nyní už po obou stranách rámu pro ještě větší komfort.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*