Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

TomTom Route Planner umí nyní česky

TomTom, známý výrobce přenosných navigací a digitálních map, oznámil, že online plánovač tras TomTom Route Planner je již dostupný také v češtině.

TomTom Route Planner, který byl zatím k dispozici jen v angličtině, teď českým uživatelům umožňuje plánování tras na internetu v jejich mateřštině. Po zadání požadovaného času příjezdu se Route Planner s pomocí technologie „IQ Routes“ snaží vypočítat nejrychlejší trasu do cíle cesty. Při výpočtu bere v potaz většinu předvídatelných proměnných, které mohou řidiče na cestě zpomalit - například semafory, kruhové objezdy či retardéry. Proto většinou navrhne velmi precizní trasy a co přesné informace o době příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu.

„Díky tomu, že Route Planner je nyní také v české verzi, si na vlastní kůži může vyzkoušet náš oceňovaný navigační software mnohem více lidí než předtím,“ říká Robert Červenák, vedoucí českého zastoupení společnosti TomTom. „Zejména před nadcházející letní sezónou jde o ideální nástroj pro seznámení uživatelů s tím, co naše navigace nabízejí. S jeho pomocí si mohou čeští řidiči naplánovat letní cesty ještě předtím, než na ně vyrazí.“

Více informací o Route Planneru naleznete na http://routes.tomtom.com


TomTom Route Planner 

autor Karel Krutý


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*