Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Tablet Genius G-Pen M712X se 34 tlačítky

Genius připravil nový grafický tablet G-Pen M712X, který v nabídce firmy zaujímá pozici vyššího modelu pro náročnější uživatele.

Výrobky Genius jsou známy svým výborným poměrem ceny a výkonu. Podobně jsou na tom tablety Genius, které sice nepatří k technologické špičce, ale za dobrou cenu nabízejí hodně funkcí pro příležitostné používání. Novinkou v nabídce grafitických tabletů Genius je G-Pen M712X o rozměrech 15x20 cm (6x8 palců).

Umožňuje přepínat mezi dvěma režimy pracovní plochy – standardním poměrem stran 4:3, tedy 9,5“ x 7,25“ a širokoúhlou variantou 12“ x 7,25“. Tablet se připojuje k počítači přes USB port, funguje pod operačními systémy Windows i Mac, a hodí se zejména k tvorbě náčrtků, kreseb a malování.

Pro práci s tabletem slouží bezdrátové pero s vyměnitelným hrotem, které je v porovnání s klasickou myší o mnoho přesnější a je schopno při malování nebo kreslení rozeznat 1024 úrovní přítlaku. Samotný tablet disponuje rozlišením 4000 LPI a dvěma rolovacími tlačítky v horních rozích přístroje. Tlačítka umožňují kromě pohybu také přiblížení nebo oddálení dokumentu, zesílení nebo naopak zeslabení hlasitosti a již zmiňované přepínání mezi režimy aktivní pracovní plochy. Uživatelům se po obvodu tabletu nabízí 34 programovatelných tlačítek, díky nimž mohou snadno ovládat kancelářské aplikace nebo pracovat s funkcemi internetového prohlížeče a operačního systému. Přibalený software obsahuje plnou verzi programu Adobe PhotoShop Elements 6.0 a PhotoImpact 12SE.

G-Pen M712X se dodává spolu s bezdrátovým perem za doporučenou cenu 3130 korun (~120 euro).

Genius G-Pen M712X

autor Jan Kovář


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*