Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Rychlá myška Logitech s „modrým zubem“

Logitech uvádí notebookovou myšku M555b s bezdrátovým Bluetooth připojením, ultra-rychlým skrolovacím kolečkem a citlivým laserovým senzorem.

Hlavním bonusem M555b má být vedle poměrně zajímavého designu hlavně velmi svižné kolečko, které klade jen minimální odpor, takže s ním lze rychle skrolovat v dokumentech či webových stránkách.

Senzor je laserový a na poměry notebookových myší má poměrně vysoké rozlišení 1000 dpi (bodů na palec). Díky laserovému senzoru také bude myš fungovat bez problémů na více površích, než je tomu u myší s červeným optickým senzorem, například i na textiliích či na skle.

Skrolovací tlačítko je i naklápěcí, takže myš má tak dohromady k dispozici celkem pět tlačítek. Podle některých zdrojů lze navíc přinejmenším některá z nich programovat. Pokud by tomu tak skutečně bylo, dělalo by to z M555b mnohem zajímavější výrobek, než se na první pohled zdá (každopádně cena nasvědčuje možnosti programovat tlačítka).

Napájení obstarávají dvě tužkové baterie a k dostání bude Logitech Bluetooth Mouse M555b koncem června (jún) za doporučenou cenu v Česku 1490 korun s daní, respektive za 53 euro na Slovensku.

Logitech M555b

Logitech M555b

Logitech M555b

autor Jan Kovář


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*