Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

MWC 2010: Osmá Motorola s Androidem

Americká Motorola představila na MWC telefon Quench/Cliq XT, který je již osmým mobilem této značky se systémem Android.

Motorola si evidentně oblíbila mobilní operační systém Android. Na CES 2010 představila netradičně navržený Backflip s tímto systéme i další modely například pro čínský trh, nyní na Mobile World Congress svůj již osmý model s Androidem.

Motorola Quench, kterou bude v USA prodávat T-Mobile pod značkou Cliq XT, má výrobcem upravený Android 1.5 s usnadněným přístupem k sociálním sítím a podporou Adobe Flash Lite. Dotykový kapacitní displej s úhlopříčkou 3,1“ (7,7 cm) má rozlišení 320x480 bodů a telefon podporuje HSDPA sítě (High-Speed Downlink Packet Access), WiFi, nabízí a-GPS (asistovaná navigace vyžadující přístup k internetu) a 5Mpix kameru s LED přisvětlením.

Další údaje o výbavě, například procesor či velikost paměti, naneštěstí Motorola zatím nesdělila. I tak vypadá Quench jako zajímavý smartphone středí třídy pro. K dostání bude v USA již během několika týdnů, cena neznámá.

Motorola Quench

Motorola Quench

autor Jan Kovář


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*