Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Full HD monitor NEC E231W

Společnost NEC představila 23" monitor E231W ze série MultiSync. Nabízí Full HD rozlišení a LED podsvícení.

NEC E231W je monitor sledující dnešní módní trend, nabízí tedy rychlý TN LCD displej, úsporné LED podsvícení a rozlišení 1920x1080 bodů s poměrem stran 16:9. Slušná je konektivita, v jejímž středu stojí vysokorychlostní DisplayPort, k tomu je i klasický DVI-D a analogový D-Sub. Tímto je zaručená plná konektivita pro každodenní použití - nejenom s PC, ale i notebookem.

Maximální jas je více než dostatečných 250 cm/m2, doba odezvy 5 ms a udávaný statický kontrast 1000:1. TN panel je rychlý a poměrně levný, samozřejmě proti lepším IPS má nevýhodu ve slabších pozorovacích úhlech. Nicméně při většině běžných aplikacích to nebývá problém.

Úspora energie je zajištěna díky použité W-LED technologii a integrovanému senzoru okolního světla, který automaticky přizpůsobuje jas okolnímu osvětlení. Velmi slušně je na tom monitor i co se ergonomie týče, má všestranně polohovatelný stojan, který nabízí možnost nastavení výšky displeje až o 110 mm, stejně jako funkce pivot, která umožňuje displej pootočit o 90 stupňů.

NEC MultiSync E231W je vhodný jak pro kancelářskou práci, tak do domácností na hry a video. W-LED podsvit snižuje příkon LCD panelu až o 50 procent, ve srovnání s konvenčními displeji s CCFL podsvitem. Snížení emisí CO₂ znamená menší dopad na životní prostředí, ale znamená i úsporu nákladů. Integrovaný senzor okolního světla automaticky přizpůsobuje jas a kontrast displeje na okolní světelné podmínky, a tím rovněž snižuje spotřebu elektrické energie.

NEC MultiSync E231W je již nyní dostupný, v černé barvě nebo bílé se stříbrným rámečkem. Doporučená koncová cena je 7800 korun s daní. Součástí balení je displej, napájecí kabel, jeden analogový a jeden digitální kabel. Cena zahrnuje i nadstandardní tříletou záruku, systémem Door – to Door.

NEC E231W

NEC E231W

NEC E231W

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*