Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Fotografie HTC Spark s WP7

První neoficiální fotografie HTC Spar představují další WP7 mobil, který se vzhledem blíží všem ostatním.

Mobilní operační systém Windows Phone 7 je za rohem, takže logicky by se měly mailové schránky novinářů vršit s tiskovými zprávami oznamujícími uvedení spousty novinek s tímto systémem, samozřejmě doplněné profesionálními fotografiemi. Chyba lávky, fotografie novinek se dostávají do tisku po troškách a často jde o neoficiální snímky uniklé bez vědomí výrobce, či jen s jeho neformálním posvěcením.

Nová várka takových amatérských fotografií přináší pohled na WP7 telefon HTC Spark. Ty dal k dispozici uživatel Fishawy ze známého fóra XDA-Developers. Již na první pohled je zřejmé, že chystaný telefon od HTC vypadá prakticky stejně jako konkurenční modely s Windows Phone 7, tedy nezajímavá černá krabička s třemi tlačítky dole.

HTC Spark nabídne vedle fádního designu kapacitní displej s úhlopříčkou 3,8“ a WVGA rozlišením 800x480 bodů, procesor je samozřejmě 1GHz, tedy ten minimálně požadovaný specifikacemi WP7 telefonů.

Fishawy se ohledně testovacího telefonu nevyjadřuje příliš lichotivě, klávesnici označuje za „ošklivou a pitomou“ a grafické rozhraní ne tak přitažlivé jako „Sense 2.5“, také nemohl najít některá základní nastavení jako parametry pro propojení telefonu s počítačem. Ocenil ale, že telefon má konečně tlačítko fotoaparátu, které HTC u mnoha nových telefonů vytrvale vynechávalo, asi kvůli snaze mermomocí ušetřit.

Plusem novinky je také přítomnost přisvětlovací diody, i když samotný výkon fotoaparátu a kvalita optiky známy nejsou.

Oficiální datum uvedení HTC Spark je 11. října, takže již brzo se budeme moci o pravdivosti těchto slov přesvědčit.

Více informací a fotografií zde.

HTC Spark

HTC Spark

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*