Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

Bezdrátové myši Nano ve čtyřech barvách

Verbatim rozšiřuje svou řadu bezdrátových notebookových myší o modely Nano v černém, červeném, modrém a růžovém provedení.

Verbatim slibuje u bezdrátových myši Nano stejně propracované a pohodlné ovládání jako u svých ostatních notebookových myší. Bezdrátovýpřeno pracuje klasicky v pásmu 2,4 GHz a zaručuje spolehlivý radiový signál až na vzdálenost 10 metrů. S vysoce přesným laserovým snímačem, jehož maximální rychlost snímání činí 1600 dpi, přinášejí čtyři nové modely vynikající kontrolu pohybu. Barevné variace myší Verbatim Nano jsou sladěné s barvami notebooků nejoblíbenějších značek.

„Notebooky jsou na trhu více žádané než kdy v minulosti a naše bezdrátové myši Nano těmto malým počítačům mimořádně sluší. Jejich USB přijímač je extrémně malý a může klidně zůstat v USB slotu, i když svůj netbook či notebook stále přenášíte,“ vysvětluje Mats Nordin, Business Development Manager Accessories Verbatim EUMEA.

Myši Nano jsou kompatibilní s PC a Mac a obsahují malý USB přijímač, který není větší než eurocentová mince. Doporučená koncová cena je 540 korun (~21 euro).

Verbatim Nano

Verbatim Nano - přijímač

autor Karel Krutý


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*