Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


InfoTech

256 GB pro váš iPhone

iXpand Flash Drive Go se značkou SanDisk rozšiřuje možnosti iPhonu a ulehčuje přenos dat mezi jednotlivými zařízeními

iXpand Flash Drive Go je nový flash disk se značkou SanDisk. Disk umožňuje rozšířit ukládací kapacitu mobilních zařízení iPhone nebo iPad a usnadňuje přenos dat mezi jednotlivými zařízeními a počítačem. 

Western Digital

iXpand Flash Drive Go umožňuje snadno a rychle uvolnit místo na iPhonu a automaticky zálohovat fotografie, videa nebo kontakty. Díky druhému konektoru pro rozhraní USB 3.0 je možné přenášet digitální obsah z počítače nebo na něj. Pomocí aplikace iXpand app je možné dále rozšířit možnosti tohoto flash disku a využívat například automatické zálohování nebo chránit uložené soubory heslem.

Originální a odolný design, kovové tělo a černá barva v kombinaci se stříbrnou dělají z tohoto flash disku atraktivní a užitečné zařízení. iXpand Flash Drive Go má navíc očko pro zavěšení například na svazek klíčů, a především sklápěcí kryt, který chrání konektory USB 3.0 a Lightning. Díky tomu je snadné jej přenášet a mít svá data stále u sebe. iXpand Flash Drive Go umožňuje přehrávat uložené soubory přímo na iPhonu. Snadno tak můžete přehrávat například své oblíbené filmy a mít stále volné místo v paměti iPhonu. Právě pořizované fotografie nebo video můžete naopak nahrávat přímo z telefonu na připojený flash disk a šetřit tak ukládací kapacitu iPhonu.

Cena a dostupnost

iXpand Flash Drive Go je dodáván ve dvou kapacitách. Model s 256 GB má doporučenou koncovou cenu 2 999 Kč včetně DPH. Model se 128 GB je k dostání od 1 699 Kč včetně DPH.

autor Radek Kubeš


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*