Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Foto

Fotorámeček Sony DPP-F700 fotky i vytiskne

Digitální fotografický rámeček Sony DPP-F700 umí nejen zobrazovat fotografie na 7“ WVGA obrazovce, ale i tisknout je na integrované tiskárně.

Pryč je doba, kdy digitální fotorámečky vzbuzovaly velkou pozornost, postupně se z nich stala běžně snadno dostupná věc, i když to rozhodně neznamená, že by se nacházely v každé domácnosti. Někdo dá přednost fotografiím na monitoru počítače, jiný zase upřednostní klasické tištěné obrázky.

A právě technologii moderních fotorámečků a možnost užít si tištěných fotografií kombinuje nový rámeček Sony DPP-F700. Pro prohlížení obrázků má 7“ (17,5 cm) LCD displej s WVGA rozlišením 800x480 (16:10), 1 GB integrované paměti a čtečku paměťových karet, která si poradí s většinou současných formátů datových karet. S DPP-F700 je možné i provádět základní úpravy a to otáčení, zoomování (přibližování) a ořezávání fotografií.

Hlavní odlišností proti konkurenčním fotorámečkům je ale možnost fotografie tisknout na integrované barevné inkoustové tiskárně a to až to rozměru 10x14 cm při rozlišení 300 dpi (bodů na palec).

K dostání v listopadu (november) za 290 dolarů (~4160 korun, ~160 euro).

Sony DPP-F700

Sony DPP-F700

autor Karel Krutý


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*