Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Excellent

SYNOLOGY DS216PLAY

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za videostreaming ve 4K rozlišení

Ve výbavě domácností se začínají stále častěji objevovat zařízení vybavená displeji s ultravysokým rozlišením – ať už jde o  televize, tablety, notebooky či smar tphony. Vstříc tomuto trendu vychází i výrobce síťových úložišť Synology, který v podobě nového modelu DS216play představil vysoce výkonný dvoudiskový domácí NAS s možností streamování i transkódování videa nejen ve Full HD rozlišení, ale i v rozlišení 4K.

 


On-line konverze videa ve 4K pro zařízení, která nepřehrají jeho výchozí formát, je podporována přímo na úrovni hardwaru, jehož základem jsou dvoujádrový procesor s  taktem 1,5 GH z, matematický koprocesor a  1 GB DDR3 operační paměti. Pro přehrávání na koncových zařízeních (s Androidem, iOS a Windows) je k dispozici aplikace DS video, ovšem podporováno je i  běžné streamování přes DLNA (opět do rozlišení 4K), vhodné pro smart TV a běžné multimediální přehrávače.

 


Operačním systémem úložiště je osvědčený DiskStation Manager, který v aktuálně připravované verzi 6 obsahuje zásadně přepracovanou aplikaci Video Station na správu sbírky filmů a seriálů, jež zároveň zajišťuje konverzi a streamování videa do koncových zařízení.

 

Cena 6 000 korun (bez DPH a disků)
www.synology.cz

autor redakce


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*