Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Excellent

Samsung Wireless Audio 360 R7

Získal ocenění HD World Excellent za reproduktory se 360stupňovým pokrytím prostoru

Zapomeňte na okoukané hranaté repráky ze dřeva a s ochrannou síťkou. Je tady zajímavé audiozařízení Samsung Wireless Audio 360 R7. Koncepčně nový reproduktor, který jak název napovídá, umožňuje kvalitní poslech hudby ve všech směrech od reproduktoru. A to díky integrované technologii Ring Radiator, která vyzařuje zvuk v 360°, a tím nabízí srovnatelný hudební zážitek bez ztráty kvality všem posluchačům v libovolném směru.

 


Reproduktor také využívá systém Multiroom, takže přes mobilní aplikaci Samsung Multiroom lze přehrávat hudbu z jakékoliv lokálního zdroje v domácí síti (NAS, DLNA zařízení), ale také internetová rádia a vybrané streamovací služby (Deezer, Spotify apod.). Reproduktor lze navíc připojit i přes Bluetooth, Wi-Fi a TVSoundconnect (bezdrátové připojení k TV).

 


Zajímavostí je možnost seskupování více reproduktorů do surroundových soustav, nebo si případně zvolit nezávislé přehrávání z každého reproduktoru zvlášť. 360stupňové reproduktory Samsungu podporují všechny běžné formáty kódování (AAC, MP3, WAV, OGG, WMA, FLAC, AIFF či ALAC).
A k tomu všemu to ještě celé moc hezky vypadá a obejde se to bez drátů!

Cena13 990 korun
www.samsung.cz

autor Ondřej Hergesell


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*