Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Blu-Ray

Moonwalker

Přinášíme vám dobrodružství, jako žádné jiné. Kouzelná hudební cesta do světa Michaela Jacksona, v délce celovečerního filmu a spoustou extravagantních speciálních efektů.

Moonwalker

Hudební, USA 1988

Hrají: Michael Jackson, Joe Pesci, Dante Basco, Sean Lennon, Nikki Cox

Režie: Jerry Kramer

Vzácný a unikátní pohled na hudebního génia.

Info o filmu (distributor): Přinášíme vám dobrodružství, jako žádné jiné. Kouzelná hudební cesta do světa Michaela Jacksona, v délce celovečerního filmu a spoustou extravagantních speciálních efektů. Od spektakulárních živých vystoupení, kaleidoskopu nostalgické retrospektivy prvních pětadvaceti let Michaelovy kariéry až k výjimečnému „Smooth Criminal“. MOONWALKER MICHAELA JACKSONA je nezapomenutelná hudební a taneční produkce, jakou jen tak neuvidíte.

Hudební videa: “Man in the Mirror”, “Perspective”, “Leave Me Alone”, “Come Together”, “The Moon is Walking”, Smooth Criminal”... a další!

Zvuková verze/formát: DTS-HDMA: anglicky 5.1, Dolby Digital: italsky 2.0, kastilsky 2.0, rusky 1.0, francouzsky 2.0, německy 2.0

Obrazový formát: Video/Film - 1080p High Definition 16x9 1.78:1

Titulky: české, anglické pro neslyšící, francouzské, finské, německé pro neslyšící, řecké, korejské, dánské, chorvatské, čínské, bulharské, slovinské, ruské, rumunské, hebrejské, islandské, italské pro neslyšící, portugalské, norské, čínské zjednodušené, portugalské (Brazílie), thajské, kastilské, španělské (Latinská Amerika), švédské

Délka: 93 min.

21.6. – videopůjčovny
30.6. – prodej
Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databázeMobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*