Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Když na výlet tak stylově - Sencor představuje retro rádio SRD 300

Chystáte se s kamarády k vodě, na piknik, na výlet, zkrátka někam užívat si prázdnin? Vezměte si s sebou svou hudbu či nalaďte oblíbenou stanici s rádiem, které by vám záviděla i vaše babička.

Retro rádio Sencor SRD 300 RED zaujme hned dvakrát, napoprvé upoutá pozornost svým vzhledem, při bližším seznámení překvapí moderní výbavou ostře kontrastující s designérským zpracováním vracejícím se do 60. let.

V první řadě se jedná o charakteristický, lehce zaoblený tvar s výraznou stříbrnou mřížkou, která skrývá dva reproduktory o výkonu 5 W. Celé rádio je stylově obšité červenou umělou kůží. Nechybí typické držadlo, které umožňuje pohodlné nošení, a teleskopická anténa. Abyste si rádio mohli s sebou opravdu vzít k vodě, budete potřebovat čtyři malé mono baterie. Přehrávač ale samozřejmě můžete připojit i do elektrické sítě. Pokud síťový kabel zrovna nepoužíváte, uložte jej dovnitř rádia. Díky tomuto jednoduchému řešení budete mít elektrickou šňůru vždy po ruce a určitě ji nezapomenete, až pojedete na dovolenou. Stejně tak vám uschovaný kabel nebude překážet v zásuvce.

sencor srd 300 red

Ovládacímu panelu rádia dominují dva velké otočné knoflíky a elegantní, modře podsvícený displej. První knoflík funguje jako ovladač hlasitosti, druhý slouží k ručnímu ladění. Pokud retro vyhledáváte pouze v designu, nechte pracovat automatické vyhledávání stanic s možností uložení až 40 AM nebo FM stanic do vnitřní paměti. Vedle informace o naladěném kmitočtu displej přehledně zobrazuje i sílu a kvalitu signálu a slouží také jako hodiny. Pokud s rádiem rádi usínáte, můžete si nastavit automatické vypnutí.

Sencor SRD 300 RED přehrává také skladby z USB, podporovány jsou soubory ve formátu MP3 a WMA. Stačí jenom připojit USB flash disk s oblíbenými písničkami či mluveným slovem a o zábavu je postaráno. Retro rádio je vedle výrazné červené barvy k dostání také ve světle hnědém provedení pod označením Sencor SRD 300 LIGHT BROWN. Doporučená prodejní cena rádia Sencor SRD 300 RED je 1 799 Kč s DPH.

 

Technické specifikace: 40 předvoleb pro FM/AM stanice USB přehrává MP3 a WMA Teleskopická FM anténa Výstup na sluchátka: jack 3,5 mm Baterie: 4x LR14 Výstupní výkon: 2x 2,5 W (RMS)

 

Zdroj: TZ Sencor

autor Jan Bednařík


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*