Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Je libo mobilní televizi? Samsung vám to umožní

Služba Second TV od společnosti Samsung je způsob, jak sledovat televizi na mobilním zařízení, třeba na smartphonu nebo tabletu.

Jste-li majitelem mobilního telefonu Samsung Galaxy SII či některého tabletu stejné značky, můžete teď sledovat televizi přímo na jeho displeji. Stačí jen stáhnout a nainstalovat bezplatnou aplikaci SmartView, kterou najdete na Android Marketu. Tato aplikace přes wi-fi síť propojí váš televizor Samsung s daným zařízením a pak už můžete sledovat váš oblíbený pořad třeba ve vaně nebo při vaření v kuchyni.

Navíc je mobilní televizor občas dobrým kompromisem, pokud se dva členové rodiny chtějí dívat ve stejnou chvíli na jiný obsah – na tabletu můžete sledovat třeba film z Blu-ray přehrávače a zároveň se někdo ve vedlejší místnosti může dívat na svůj oblíbený pořad v televizi. Samozřejmostí je pak duplikované přehrávání stejného pořadu v jednu chvíli.

Aplikace SmartView funguje pouze se smartphonem SII a tablety Samsung Galaxy Tab 7.7., 8.9 a 10.1. Vlastníte-li některý ze starších modelů, nezbyde vám než se spokojit s aplikací Samsung Remote, která ovšem funguje pouze jako dálkové ovládání.

A to nejlepší nakonec – pokud si zakoupíte televizi Samsung LED TV D7000 nebo D8000, obdržíte Samsung Galaxy SII a Samsung Tab 10.1 zdarma. Tato akce platí do 31.12. nebo do vyprodání zásob.

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*