Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Další programy na Skylinku v Česku i na Slovensku

Společnost Towercom uzavírá smlouvu na čtvrtý transpondér na orbitální pozici Astra 23,5° východní délky.

Společnost Astra oznámila, že uzavřela smlouvu se slovenským telekomunikačním a televizním operátorem Towercom na využití dalšího transpondéru na orbitální pozici Astra 23,5° východní délky. Towercom začne nově získanou kapacitu využívat od 1. června 2011, a díky dalšímu obsahu tak posílí nabídku platformy Skylink v Česku a na Slovensku.

Na základě této nové smlouvy tak již Towercom na orbitální pozici Astra 23,5° východní délky využívá celkově čtyři transpondéry pro slovenský a český trh. Od opětovného spuštění v roce 2008 získala platforma Skylink postavení přední televizní platformy nabízející širokou škálu digitálních televizních programů a programů ve vysokém rozlišení (HD) přenášených pomocí satelitu. Do dnešního dne registrovala platforma Skylink v rámci Slovenska a České republiky přes 1,3 milionu přístupových karet.

„S uzavřením této smlouvy o navýšení kapacity se společností Towercom, a.s. jsme velmi spokojeni, neboť potvrzuje náš pozitivní názor na trhy střední a východní Evropy, u nichž očekáváme další růst, a to zejména díky dynamicky se rozvíjejícímu digitálnímu televiznímu vysílání a vysílání ve vysokém rozlišení,“ uvedl Norbert Hölzle, obchodní ředitel společnosti SES Astra.

„Naším cílem je poskytovat prvotřídní kvalitu a vysoce inovační služby. Z tohoto důvodu také spolupracujeme s tím nejspolehlivějším satelitním poskytovatelem, společností SES Astra,“ říká Roman Fischer, předseda představenstva společnosti Towercom, a.s. „Stále rostoucí počet zákazníků platformy Skylink pak dokazuje, že jdeme správným směrem.“

autor Petr Liška


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*