Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

AVerMedia: 1080p HD VGA střihová karta s podporou SDK

Společnost AVerMedia představuje DarkCrystal HD Capture VGA (C199) - 1080p HD střihovou kartu s vstupním a výstupním VGA konektorem.

Karta umožňuje uživatelům zachytávat obraz z VGA vstupů a ten pak ukládat na disk, případně rovnou streamovat na internet. S balíkem Software Development Kit (SDK) lze navíc snadno integrovat různé funkce pro zachytávání Full HD obsahu a vytvářet vlastní příkazy a utility.

PCI-Express rozhraní zajišťuje dle výrobce stabilitu, rychlost a efektivitu při zachytávání videa, díky VGA výstupu pak lze signál v reálném čase sledovat v režimu "pass through" bez nutnosti použití VGA rozbočovače. Novinka podporuje širokou škálu video rozlišení, čímž usnadňuje zachytávání video signálu z libovolných zařízení vybavených VGA výstupem.

Právě tak lze zachytit a zpracovat signál z jakékoliv obrazovky, bezpečnostního VGA zařízení, z průběhu lékařského zákroku, e-learningových aplikací nebo činnosti jiného počítače. Doprovodná aplikace AVer MediaCenter software poskytuje intuitivní náhled HD videa a zprostředkuje spuštění záznamu z video vstupů pomocí jediného stisknutí tlačítka.

AverMedia DarkCrystal HD Capture VGA (C199)

Těžit lze rovněž z plné kompatibility mezi DirectShow a hardwarem střihové karty DarkCrystal HD Capture VGA. Ta zajišťuje spolupráci s širokou škálou profesionálních programů pro editaci a zachytávání videa a s kompletním vývojovým prostředím SDK od společnosti AVerMedia, které uživatelům umožňuje vytvořit si jakákoliv vylepšení a funkce přesně na míru. Pro jejich naprogramování lze využít řadu programovacích jazyků včetně VC, VB, Delphi a C#.

Takto lze do zachytávaného obrazu vkládat libovolný text, grafiku, nebo časové údaje. Mimo to lze zmenšením obrazu nebo bufferu frame rate upravovat stabilitu a kvalitu streamování zachytávaného videa. Pro uspokojení rozličných nároků a požadavků je tato karta pod názvem DarkCrystal HD Capture VGAPlus (C199X) nabízena ještě ve verzi s HDMI vstupem.

autor Martin Rippl


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*