Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Vícedotykový monitor Dell SX2210T

Dell SX2210T je nenápadně uvedený monitor s úhlopříčkou 21,5 palce, rychlým TN panelem, a hlavně dotykovým ovládáním multi-touch.

Ve stínu oficiálního uvedení operačního systému Windows 7 na trh se odehrála řada menších odhalení, některá jsou oficiální, některé méně hraničící s píše s náhodou. K těm druhým se řadí nový monitor Dell SX2210T podporující dotykové ovládání více prsty (multi-touch).

Mezi vylepšení funkce Windows 7 totiž patří i lepší podpora dotykového ovládání, a tak řada výrobců představila související monitory či displeje. Dell ukázal svůj model SX2210T, který je schopen identifikovat dotyky dotyky na více místech obrazovky, konkrétně dvou. Některé nové touchpady u notebooků sice podporují více, nicméně jsou také mnohem menší než SX2210T s úhlopříčkou obrazu 21,5“ (~54,5 cm) a Full HD rozlišením 1920x1080 bodů.

Specifikace mluví o době odezvy 2 ms, což ukazuje na TN panel, maximálním kontrastu 1000:1 (to je ale oblast, kde marketingová oddělení výrobců tradičně ráda nadsazují), integrované webové kameře a HDMI a DVI vstupech.

Cena ani dostupnost nejsou zatím známy, nakonec monitor nebyl ještě oficiálně ohlášen, nicméně vše ukazuje na to, že se na trhu objeví ještě do Vánoc.

Dell SX2210T

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*