Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

TNTSAT roste

Francouzská satelitní platforma TNTSAT vysílaná přes družici Astra do konce června 2010 prodala 2,3 milionu přijímačů.

Společnost SES ASTRA oznámila, že francouzská digitální platforma TNTSAT, dostupná prostřednictvím satelitu ASTRA, pokračuje v silném růstu – koncem června bylo prodáno již 2,3 milionu přijímačů, přičemž v období od června 2009 do června 2010 bylo prodáno 800000 přijímačů. Nabídka TNTSAT byla uvedena na trh v březnu roku 2007.

„Stálý silný růst počtu diváků ukazuje, že francouzské domácnosti mimo dosah pozemních vysílačů volí nabídku TNTSAT, aby mohly snadno přejít na digitální televizní vysílání,“ prohlašuje Ferdinand Kayser, prezident a generální ředitel společnosti SES ASTRA. „S pokračujícím přechodem na digitální televizní vysílání lze v druhé polovině roku 2010 a v roce 2011 očekávat další růst počtu prodaných přijímačů.“

Díky satelitní nabídce TNTSAT mohou diváci přijímat všechny programy francouzské nabídky digitálního pozemního vysílání: 18 nekódovaných programů, stanici France O, 24 regionálních kanálů stanice France 3 a čtyři nekódované kanály ve vysokém rozlišení.

Aby mohly domácnosti přijímat výše uvedené programy, potřebují pouze satelitní anténu namířenou na družici ASTRA na orbitální pozici 19,2 stupně východně a přijímač TNTSAT. Optimální příjem celé programové nabídky je zaručen ve všech částech Francie. U této služby se neplatí předplatné ani poplatek za pronájem dekodéru.

autor Tomáš Jirásko


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*