Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Hi-Fi televizní stolky Sony RHT-G

Sony připravila tři nové robustní televizní stolky s integrovanými reproduktory pro prostorový zvuk domácího kina a dálkovým ovládáním.

Nová řada systémů vícekanálového prostorového zvuku RHT-G od Sony vkusně ukrytých do televizního stolku, to je řešení pro každého, kdo chce sledování domácího kina rozšířit o kvalitní zvukový zážitek bez viditelných reproduktorů nebo kabelů.

Tři nové modely stolků umožňují použití s celou řadou televizorů. Model RHT-G950 je navržen pro televizory s úhlopříčkou 40-46“, RHT-G1550 se výborně hodí pro vetší přístroje s úhlopříčkou 46-55“, RHT-G550 pak pro 32-40“.

RHT-G950 i RHT-G1550 obsahují šestikanálovou sadu reproduktorů o celkovém zvukovém výkonu 470 resp. 550 W. Menší RHT-G550 nabízí čtyřkanálové audio o celkovém výkonu 330 W.

Modely RHT-950 a RHT-550 mají navíc speciální konstrukci, která šetří místo. Úprava zadní stěny umožňuje zasunout stolek lépe do rohu místnosti. Kvalitní lesklý povrch a skleněná horní deska propůjčují stolku stylový, a zároveň nenápadný vzhled. Promyšleně uložené kabely jsou na první pohled skryté a přehledně uspořádané vzadu.

Sony RHT-G950


Vnitřní uspořádání reproduktorů je optimalizováno pro prostorový zvuk. Úhel mezi středovým reproduktorem a periferními jednotkami je propočítán tak, aby zajišťoval lepší oddělení předních a zadních složek prostorového efektu. Zdokonalená technologie Sony S-Force PRO Front Surround společně s fyzickým uspořádáním reproduktorů poskytuje skutečně plný prostorový zvuk obklopující posluchače ze všech stran i bez klasického umístění zadních reproduktorů. Alespoň to tak slibuje Sony.

Díky vlastnostem a funkcím, jako je subwoofer s tlumením vibrací nebo speciální „noční režim“ s potlačenými basy, poskytuje jednotka za všech okolností (při jakékoli úrovni hlasitosti) kvalitní zvuk Sony. 

Výběr z celkem 12 zvukových režimů (např. Film, Sport, Zprávy, Rock, Jazz a Vážná hudba) nabízí velkou flexibilitu a zajišťuje odpovídající zvuk při jakémkoli použití. Kromě kvalitního domácího kina a hraní her mezi tyto možnosti patří i poslech rozhlasu (díky integrovanému FM/AM tuneru).

Sony RHT-G550


Používání audiosystémů RHT-G zjednodušuje technologie BRAVIA Sync, která umožňuje ovládání více A/V komponentů propojených přes HDMI pomocí jediného dálkového ovladače. Funkce zapnutí jedním tlačítkem (One-Touch Play) zapne televizor i audiosystém a automaticky zvolí požadovaný přehrávač nebo jiné HDMI zařízení. Audio Control přepíná podle potřeby mezi reproduktory televizoru a audiosystému stolku. Systém Power Off automaticky vypne audiosystém a připojené komponenty při vypnutí televizoru.

Dostatečné množství vstupů zajišťuje pohodlné používání a flexibilitu. Tři HDMI vstupy pro nejrůznější A/V zařízení včetně DVD a Blu-ray přehrávačů nebo herní konzole PlayStation 3 a speciální Digital Media Port pro přístup k hudebním souborům uloženým na externích zařízeních, jako je Walkman, počítač, mobilní telefon nebo iPod.

Řada RHT-G doplňuje LCD televizory BRAVIA LCD jak svými funkcemi, tak svým vzhledem. Modely RHT-G950 a RHT-G1550 budou v obchodech k dostání v květnu, RHT-G550 v červenci.

 

Sony RHT-G1550

Sony RHT-G550

 Sony RHT-G950

autor Jan Kovář


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*