Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Domácí Blu-ray kino LG HB954SP

Jihokorejská LG ohlásila nový systém domácího kina kombinující 5.1 zvuk, Blu-ray přehrávač, stylové oválné reproduktory a iPod dok.

LG HB954SP je domácí kino s centrálním Blu-ray přehrávačem, který samozřejmě umí i BD Live (Profile 2.0) funkce a přehrává i DVD s převzorkováním na HD rozlišení 1080p. Ozvučení je 5.1 surround systém s hezkými oválnými reproduktory a celkovým výkonem 1000 W.

Vzhledově zajímavé však nejsou jen reproduktory, ale i samotný do modra laděný přehrávač, jehož přední strana je navíc mírně sklopená, což dodává přehrávači zajímavý vzhled dobře ladící s konzervativními celočernými i živějšími HD televizory s podobnými barevnými linkami. Uprostřed masky je vysouvatelný šuplík pro připojení iPodu nebo iPhonu. Po zapojení lze tyto přehrávače ovládat i dálkovým ovladačem HB954SP.

Ethernetový síťový port slouží pro připojení k internetu a to nejen pro využití BD Live funkcí (stahování extra obsahu k filmům), ale například i k přehrávání videí z YouTube. Vedle toho má HB954SP dva HDMI vstupy a USB port, ze kterého také umí přehrávat soubory.

Cena známa není, prodávat se začne domácí kino LG HB954SP příští měsíc.

LG HB954SP

LG HB954SP

autor Jan Kovář


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*