Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


AudioVideo

Barevné svítící televizory Panasonic

Společnost Panasonic ohlásila novou řadu televizorů zaměřených jako běžné domácí televizory, jsou nápadné hlavně barevnými fluorescenčními rámy.

Novou řadu televizorů Viera Pure Line představil Panasonic jako televizory, která mají zaujmout hlavně svým nápaditým designem, aniž by ovšem blíže uvedl technické vybavení novinek. Zmíněny byly velikosti a to 19“, 22“, 32“ a 37“ (48 až 94 cm), z čehož lze usuzovat na modely nižší, maximálně střední třídy, rozlišení bude pravděpodobně HD 720p (1280x720 bodů), u větších obrazovek možná Full HD. Obrazový panel je typu LCD s okrajovým LED podsvětlením.

Je potvrzeno, že oba větší modely nabídnou připojení k internetu a funkci Viera Cast, to znamená přizpůsobený internetový obsah včetně YouTube, a internetové telefonování přes Skype. Oba menší televizory budou proti tomu mít iPod doky.

Nejzajímavější by měl být u novinek design, v nabídce bude fialová, stříbrná a bílá, nicméně ve tmě budou rámy barvu měnit směrem do zelené, jsou totiž vybavené fluorescenční barvou, které ve tmě svítí.

Orientační cena novinek je Cena novinek je 12000 za TX-L19D28, 16500 za TX-L22D28, 24000 za TX-L32D28 a 26000 korun za TX-L37D28.

Panasonic Viera Pure Line

autor Alexandr Radecký


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*